OTOROT ® 1990 da şirket kuruluşundan sonra imkan ve potansiyellerini genişleterek bu tarihten itibaren devamlı değişen otomotiv endüstrileri için yüksek kalitede ön takım ve süspansiyon parçaları üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

Geçen 15 sene içinde sürekli büyümemiz sayesinde durmadan değişen bir endüstriyel süspansiyon ve ön takım parçaları üretim ve dağıtımını gerçekleştirerek bu alanda lider olmanın gururunu taşımaktayız.


    

OTOROT ® fabrikalarında aynı zamanda bütün ARAÇLAR için diğer başka parçalar da daha iyi kalite ve makul fiyatlar ile üretebilmektedir... Bu nedenle herhangi bir talebiniz ile ilgili olarak size yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz.

Durmaksızın artan kaliteli ürün gamımız (çeşitliliğimiz) dünyanın birçok yerindeki müşterilerimiz memnuniyeti ile gelişmektedir.  

Burada OTOROT ® da üretilmesini istediğiniz herhangi mamul veya Oto parçası (Bütün araba modelleri dahil) üretimi için lütfen bizi bilgilendirin ve biz size bununla ilgili tam bilgi vererek ve daha sonra onayınızı alarak ihtiyacınızı arzu ettiğiniz en kısa zamanda, en iyi fiyat ve en iyi paketleme ile (Standard paketleme) yerine getiririz. 

Yakınımızda bulunan hava, kara ve deniz yolları taşıyıcıları ile hızlı sevkiyat garanti edilmektedir.

 

 

Web sitemizi ziyaretinizden dolayı en derin teşekkürlerimizi sunar, bilgilendirici ve değerli bulduğunuzu umud ederiz. Lütfen herhangi bir zamanda bizimle irtibata geçmek için tereddüt etmeden e-mail veya addressi mizi kullanın.

Elektronik çağın hepimize getirebileceği fırsatları değerlendirmemizi ve size sunacağımız servisleri daha da iyileştirebilmek için önerilerinizi beklemekteyiz